Recite mi ovo:

Kazete brza traka lijevo ok. Koliko je ograničenje? 50 70 80. Ono važi i za lijevu i desnu traku JEDNAKO.
Dakle ja vozim lijevom trakom đe je 50 ja idem 40 i ne može mi niko ništa jer je to po propisu.
Đe je 80 idem 65 opet sam legalno u lijevu traku.

A šta je sa autoputem?
Ograničenje na obije trake 120-130 ok.
Ja lijevom vozim 125 đe je 120 ili 135 đe je 130 toliko se toleriše. I zašto bih se ja sklanjao u desnu traku ako je toliko ograničenje? Zašto bih ja dozvoljavao nekome da LETI bukvalno?