Originally Posted by nexus4 Cime najbolje da skinem naljepnicu sa laka? Mislim na onu mne na gepek, raspala se skroz od sunca a ne pomaze ni sampon ni topla voda. Zagrij je fenom pa polako mici... A onda ocisti antisilikonom. Mislim da je medicinski benzin prejak za boju.
nexus4
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks