Sad sam otiso od Savine do Kumbora i nazad,upalio sam grijanje cim sam uso u kola.A nisam citavu zimu upalio grijanje ni jedan jedini put.
4 sunce ti krvavo
Sad sam otiso od Savine do Kumbora i nazad,upalio sam grijanje cim sam uso u kola.A nisam citavu zimu upalio grijanje ni jedan jedini put.
4 sunce ti krvavo
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks