On je zamolio sve, a posebno one koji moraju biti u samoizolaciji i nad kojima se vrši nadzor, da poštuju uvedena pravila "jer u slučaju nepoštovanja imaćemo epidemiju nesagledivih razmjera i posljedica“.
"U vezi sa tim danas smo imali i novu sjednicu Nacionalnog koordinirajućeg tijela na kojoj je odlučeno da se mjere pooštre do toga da u slučaju nepoštovanja pravila policija preduzima mjere pisanjem krivičnih prijava sa velikim kaznama koje mogu ići do godinu. Da se to ne bi dešavalo, jer ćemo ionako imati velikih problema, molim sve da poštuju pravila, da ostanu kod kuće i da se tako izborimo protiv ove epidemije", poručio je Mugoša.
Novi izvještaj iz Instituta za javno zdravlje može se očekivati sjutra oko 14 sati.
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...stujte-pravila
pa da li je moguće da smo takav narod kad čovjek mora naglasiti ljudima koji su u samoizolaciji i nad kojima se vrši nadzor da MORAJU doma ostat
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bookmarks