ne znam ođe šta bih rekao, mrčo koji je došao iz Makedonije da zaradi za ljeb (99% na crno) i momak koji je možda malo brže vozio računajući da mu neće niko izlećet pred auto na sred bulevara...žao mi je obojice
ne znam ođe šta bih rekao, mrčo koji je došao iz Makedonije da zaradi za ljeb (99% na crno) i momak koji je možda malo brže vozio računajući da mu neće niko izlećet pred auto na sred bulevara...žao mi je obojice
She is only here to annoy herself!
There are currently 9 users browsing this thread. (1 members and 8 guests)
Bookmarks