Jedan od najjačih brendova dok je stizao kod nas sa made in Japan bio je stvarno vrhunski. Sad je made in Tajland. Nije isto definitivno. Plus, kao što i ranije rekoh, većina ima nekoliko modela, od najkvalitetnijih do onih manje kvalitetnijih. I sve to prati i cijena. Ne treba prećerivati u plaćanju klima uređaja, posebno kad su stanovi novogradnje u pitanju. Ne treba puno da se ti stanovi zagriju ili rashlade.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk