Malo je to problematicno . Da zanemarimo koliko ce ti vise struje potrositi . Radi na principu vrelog vazduha koji prolazi kroz kondezator na kraju . Znaci vazduh mora ( iako to nije velika kolicina ) uci spolja . Sto znaci da ce uci i vlaga i kisa itd . Struja i voda na otvorenom nikada nisu dobro resenje