Originally Posted by AltaMarea88 Gledam,analiziram...i, i dalje ne shvatam koje je jelo u pitanju . Mozes li otkriti nama neznavenima? Originally Posted by pumba Kacamak, pa ga nije dobro sjedinio. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk Kačamak. Sjedinio se odlično. Nego nisam bio baš strpljiv za slikanje. Jedva sam čekao da ga probam. :-) Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks