Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
Gledam,analiziram...i, i dalje ne shvatam koje je jelo u pitanju . Mozes li otkriti nama neznavenima?
Quote Originally Posted by pumba View Post
Kacamak, pa ga nije dobro sjedinio.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Kačamak. Sjedinio se odlično. Nego nisam bio baš strpljiv za slikanje. Jedva sam čekao da ga probam. :-)

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk