Dobila sam na poklon kupljen kod DellBoy-a i moram priznati da se odavno nisam necemu tako obradovala. Ako mislite da ne mozete da se naviknete na e-citac pogodnosti su stvarno ogromne u odnosu na knjige.
Prvenstveno razlog je to sto je savrseno za putovanja (uvijek vucem 2,3 knjige i opucim se ), drugo citanje u mraku, ne treba vam dodatno osvjetljenje.

Prezadovoljna sam. Htjela sam da provjerim samo osim azw formata koji su jos podrzani na ovom poslednjem uredjaju?