Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
Ispred mene je bilo 15tak kola i cim se upalilo zeleno poceo sam da preticem + kazem nisam znao da ima drugog semafora > 7-8 auta iz prve kolone sto nisam pretekao (jer su i oni vrsili preticanja) poceli su da se vracu u svoju traku jer je nailazila druga kolona (drugi semafor) ja sam samo nastavio da preticem jer nije bilo kola iz suprotnog smjera i prije drugog semafora (8-9 u koloni) se propisno vratio i posle par minuta su pocela da dolaze kola iz suprotnog smjera i malo se napravila guzva posle iza mene 50-100m jer ovi sto su krenuli da me prate nisu imali dje da se vrate.

Ja ti ovo ne brojim kao prekrsaje kad nikog ne ugrozavam > isto kao sto idem iz trake za lijevo pravo ili iz trake za lijevo desno kad sam prvi na semaforu nikog ne usporavam i ugrozavam.
To sto ti brojis ili ne brojis je apsolutno nebitno. Krsis sve moguce propise u saobracaju i da je srece, ne bi ni bio za volanom.

Quote Originally Posted by Dejan View Post
Ma bizbi upao u neku kolonu pa nam ispričao kako se situacija odigrala u njegovoj glavi. Fidel se naljutio jer je mislio da je ovaj baš uradio to što je otvorenih očiju sanjao.
Sto cu ja... nerviraju me degenerici, pa makar bili degenerici samo na prici...