Quote Originally Posted by Djalac View Post
Ovjerih sad snack food kod ekonomske.
Sendvic cezar odlican,ko zna kakav je u kvart na stari bio to je to. Uzeh pomfrit i coca colu 2.90e svee ukupno.Mozete samo sendvic 1.90
opletoh za 1.20e 4palacinke prosipanje..
p.s saznah da ova "kuvarica " radi takodje i u Bonelu


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ovjerih i ja bacon-burger, cheese-burger, milk-šejk od jagode i mislio sam da si permutova nešto ali ladno 4 palačinke sa kremom i plazmom za 1.20 EUR - sve ukupno 5.70 EUR.

Bješe perfektno, upakovano extra, samo da nastave tako, nema preko trenutno za taj tip hrane!

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk