Quote Originally Posted by jokaš View Post
Stalno svrćem tamo ali nikad da ih uzmem.
Jesu li baš ljute?
Bi li mi neko mapirao lokaciju Taja u Zagorič, da odem da uzmem i ćevapa i kobasica?
Zagorič ne poznajem nikako, ka da je u Norvešku a ne u Pg...