Bio sam jučer u Mayku iza poreske valjda na Drač, kako li se računa onaj dio ne znam.
Stvarno prelijepo.
Inače su im cijene nagrđene ali jedna stvar im je fenomenalna i ne može jeftinija bit.
Maykin doručak:
- 3 jaja prigana
- domaća kubasica
- sir domaći
- ljeb domaći
- kiŚela pavlaka
- domaći ljeb
- malo salatice: šargarepa i pelat čini mi se
I to sve bogato da se čojak nabrije za samo 1.90 Eura.
I to baš ukusno, ka` domaće. Moja preporuka.





Reply With Quote
Bookmarks