Pretpostavljam da je optimisticna varijanta ovo sto je Radunovic rekao - da ce se (nakon izvjesnog vremena) promjeniti vlasnici banke
http://www.vijesti.me/vijesti/raduno...-banke-1015508
E sad sto se tice pesimisticne varijante... Vjerujem da svi zele da podignu svoje depozite i ja se kao neko ko se ne bavi ekonomijom pitam kako banka moze da opstane ako svi podignu svoj novac i ko ce kao takvu htjeti da je uzme? Neko je pominjao Milovog brata... I da ako banka ode, sta ce biti sa Univerzitetom Mediteran?
Posto sam neupucen da pitam - sta se u Srbiji desilo nakon odlaska Karića? Znam da se njegov bivsi univerzitet sada zove Alfa univerzitet i da ga drze valjda neki Grci. A sta je bilo sa Karićevom bankom?





Reply With Quote
Bookmarks