Upravo odgledah ovaj domaći film: Južni Vetar

Pa i nije toliko loš, koliko su ljudi govorili da je smeće od filma. Ima dobrih scena, nije loš.
Inače izašao je online u dobrom kvalitetu, kad li će Slučajevi pravde izać pitanje je.