Upravo odgledah ovaj domaći film: Južni Vetar
Pa i nije toliko loš, koliko su ljudi govorili da je smeće od filma. Ima dobrih scena, nije loš.
Inače izašao je online u dobrom kvalitetu, kad li će Slučajevi pravde izać pitanje je.
Upravo odgledah ovaj domaći film: Južni Vetar
Pa i nije toliko loš, koliko su ljudi govorili da je smeće od filma. Ima dobrih scena, nije loš.
Inače izašao je online u dobrom kvalitetu, kad li će Slučajevi pravde izać pitanje je.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks