Pšenična mi ne idu ljeti...
Heineken se puni u Srbiji - a nakon što sam ga probao direktno u fabrici u Holandiji nemam želju da kvarim utisak :mrgreen:
Mi A1 TT
Pšenična mi ne idu ljeti...
Heineken se puni u Srbiji - a nakon što sam ga probao direktno u fabrici u Holandiji nemam želju da kvarim utisak :mrgreen:
Mi A1 TT
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks