Ljubav za sestru od strica mi, koja je zetu, koji je sa $evera, htjela da se najavi u goste, pa umjesto da napiše:
- đe ste, stojseri? (Bez zle namjere, a prvi put čula tu riječ prije par dana)
Napisala:
- đe ste, SVINGERI?


Ahahahagaga i njegovih 20 znakova pitanja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk