A sto se tice NLB-a, najjace mi je naplacivanje SMS usluge, a poruke salju Viberom... Koji je onda tu njima trosak pa da placas uslugu? (za SMS ga barem imaju...)
1. Stvarno mislis da ne placaju poruke poslate viber-om, ovo je komercijalno koriscenje Viber-a
2. Viber moze biti i skuplji od sms-a
Bookmarks