Ok je Kaindl imaš njega i u Volvox-u, problem jedino zna da bude naći odgovarajuću nijansu lajsni (u Kips-u iako imaju veliki izbor tanki su sa nijansama, što je bezveze jer fabrika sigurno proizvodi lajsne za baš tu neku boju laminata ali oni ne naručuju ili ako naručuju količina mora da bude velika jer ih za malu količinu lajsni transpor skupo košta - wtf?), i npr ako želiš prelazne lajsne na šrafljenje onda su one skuplje nego one obične. Imam njihov laminat u boji hrasta sa onim godovima i čak mi je postavljač rekao da se lijepi a ne samo postavlja i odličan mi je posao uradio. S tim što ispod nisam stavljala sunđer nego izolaciju zvučnu i toplotnu što ima u Galeriju podova da se uzme.
Najvažnije je da se ne skače sebi u stomak radi estetike jer je pravilo za laminat da se na svakih 9m2 površine mora sjeći i staviti lajsna jer se zna dići.





Reply With Quote
Bookmarks