Ја прије неки дан нефилтрирано у боци и нека кисјелина, а касније и мало главобоље. Можда је било и нешто до мене.
Ја прије неки дан нефилтрирано у боци и нека кисјелина, а касније и мало главобоље. Можда је било и нешто до мене.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks