Naravno da moze. Ako jos kome trebaju neka javlja ako ne da se bacaju...
Sent from my SM-N920I using Tapatalk
Naravno da moze. Ako jos kome trebaju neka javlja ako ne da se bacaju...
Sent from my SM-N920I using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks