
Originally Posted by
samson
Vjerovatno se citavo finale pomjera za jedan dan. Pocinje u utorak, umjesto ponedeljka.
Buducnost trazi odlaganje meceva u Podgorici za jedan dan. Zvezda uzvraca zahtjevom da finale krene jedan dan kasnije. Zasto? Da bi se vise odmorili od puta za Moskvu, imali vise dan jedan za pripremu. Takodje da Buducnost nema puno vremena posle dva meca u Bg za pripremu na svom terenu.
Eto tako stvari stoje. Ako se odlozi, odlozice se sve. Ako se ne odlozi Buducnost moze da igra u OS Sutjeska. Zvezda je onomad ugostila Buducnost u Zelezniku, nije se odlagalo.
Bookmarks