Quote Originally Posted by aigokeros View Post
Logično da su cijene bile niske, da bi privukli stare potrošače i udarili na konkurenciju.
Držali su "one" cijene do Nove godine i uglavnom sve vratili kao što je u običnom Voliju a narodu je ostala navika da tamo ide u veće nabavke, jer je kao najjeftinije.
Kod nas su sve prevare "logične". Čovjek dovodi u zabludu marvu u CG koja to očigledno prima sa osmjehom. Još kad se zna da je blizak režimu, da kako mogu da mu iščibukaju onu rabotu dok mu dolaze u trgovinu bilo bi fantastično. Sve njegove cijene su veće u odnosu na ranije koje je držao u starom objektu. Nije PDV skočio 30% koliko je digao cijene mnogih artikala u odnosu na novu godinu. Ne zaboravi da je Voli u 2016 godini imao 200 miliona prometa. Sa maržama koje ima itekako zarađuje masno da masnije ne može a radnici mu rade za neke jadne plate. To je patriota jado moj.