Sad sam iz grada, sve je pod kontrolom. Gasi whitewalkere i dps ovce. Putevi su odlicni, no mo mi se auto zaledio od snijega, ne znam kako cu ga ujutro otvorit, mozda vrucom vodom
a dje vrucom bog te ne ubio, sve da ti popuca.. jedva malkom vodom, tek da se osjeti toplina.. odma spere sve.
Bookmarks