
Originally Posted by
stefke
Sve full gas ga vozim, jednom mi proklizao nije

sad neko na one semafore kod Gardena da skrene put Atlas Capitala, tako je efektivno proklizao i tako mu auto zaigra da sam pomislio da će udarit u neto
Sent from my iPhone using Tapatalk
Najveća tragedija u mom ivotu je smrt Ane Karenjine. - Dovlatov
Bookmarks