Padajte pahulje bele, padajte tise i jace
U inat dusmanima sa cdm foruma
Koji sad mogu samo da kukumavce
Padajte pahulje bele, padajte tise i jace
U inat dusmanima sa cdm foruma
Koji sad mogu samo da kukumavce
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks