Ada najavljeno je preko 100l na m2 kako li se to racuna..To su ozb padavinePogotovo kad znamo da imamo stalnih problema u pg na 30lokacija..
Sent from my Le X620 using Tapatalk
Ada najavljeno je preko 100l na m2 kako li se to racuna..To su ozb padavinePogotovo kad znamo da imamo stalnih problema u pg na 30lokacija..
Sent from my Le X620 using Tapatalk
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks