Jester's Dance je jedino sto sam mogao cut' od In Flames kad sam otkrivao metal, da ne povjeruje covjek da se od benda sa onako grozomornim vokalom moze ocekivati takvo nesto.
Jester's Dance je jedino sto sam mogao cut' od In Flames kad sam otkrivao metal, da ne povjeruje covjek da se od benda sa onako grozomornim vokalom moze ocekivati takvo nesto.
'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks