Quote Originally Posted by aquaria27 View Post
Zavrsismo sa Amnesijommmmmmmmmmm! U pet ujutru...

Od pocetka do kraja me je drzala igra, a na kraju koliko sam shvatila postoje tri nacina da se igra zavrsi. I vjerujem da je ovaj koji sam izabrala "najidealniji" jer sam procitala kakva su druga dva... Cekala da se onaj portal otvori, probacila vugla onog Agripe kroz njega i to je to.

Ne kapiram samo ko bi izabra da pusti onog Aleksandra da prodje kroz portal, pored svih trauma u toku igranja koje ti priredi jos treba da ga pustim na kraj....
Mene je igra potpuno razocarala jer sam ocekivao da traje duze . Nekako mi se prica skratila i bas bzv, ne znam.