Zavrsismo sa Amnesijommmmmmmmmmm! U pet ujutru...
Od pocetka do kraja me je drzala igra, a na kraju koliko sam shvatila postoje tri nacina da se igra zavrsi. I vjerujem da je ovaj koji sam izabrala "najidealniji" jer sam procitala kakva su druga dva... Cekala da se onaj portal otvori, probacila vugla onog Agripe kroz njega i to je to.
Ne kapiram samo ko bi izabra da pusti onog Aleksandra da prodje kroz portal, pored svih trauma u toku igranja koje ti priredi jos treba da ga pustim na kraj....

Bookmarks