Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
Skroz san zaboravia kako je lipa Podgorica u ranu jesen.

Kisa dobuje svu noc, jutron sve mokro, ptice pivaju, nidje nikog - ponedeljak...

Tek oko podna iz kuca pocinju izlazit Podgoricani u perjane jakne na 18 stepeni i zale se kako je ladno.

Klima je ka u Australiju, jos ova kisa pogasila deponie i spustila prasinu pa se moze dihat.

A jesan mrzija ovi grad... Sad mi je nesto prirasta srcu, grad bez duse ali ne smeta

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
I pivaš: "Tija bi teee zaboraaaavit', al' ne mooogu...."