
Originally Posted by
Gandalf_White
Skroz san zaboravia kako je lipa Podgorica u ranu jesen.
Kisa dobuje svu noc, jutron sve mokro, ptice pivaju, nidje nikog - ponedeljak...
Tek oko podna iz kuca pocinju izlazit Podgoricani u perjane jakne na 18 stepeni i zale se kako je ladno.
Klima je ka u Australiju, jos ova kisa pogasila deponie i spustila prasinu pa se moze dihat.
A jesan mrzija ovi grad... Sad mi je nesto prirasta srcu, grad bez duse ali ne smeta
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
I pivaš: "Tija bi teee zaboraaaavit', al' ne mooogu...."
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Bookmarks