Eee trt ako predje gasi ligu.
Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
Eee trt ako predje gasi ligu.
Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks