Hahahahhahahaha, borba veli za top4, pljuni Djoko pare za trenera ne glupiraj se jadan ovuda, e vidji ti ovu ekipu ahahaahah
Ps, 00:09 :mrgreen:
Hahahahhahahaha, borba veli za top4, pljuni Djoko pare za trenera ne glupiraj se jadan ovuda, e vidji ti ovu ekipu ahahaahah
Ps, 00:09 :mrgreen:
Last edited by StefanPG; 14-10-17 at 20:25.
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks