Eto vidiš. Taj sam odgovor i očekivala. A što će ti od 12 do ponoći kad voliš ovo? Svi mi vi volite vrućinčinu a branite se od nje...ne prihvatam to!
Sve bi vas naćerala u podne da stojite na trg i da mi pričate kako užiiiivate i kako vam je lijepo![]()
Eto vidiš. Taj sam odgovor i očekivala. A što će ti od 12 do ponoći kad voliš ovo? Svi mi vi volite vrućinčinu a branite se od nje...ne prihvatam to!
Sve bi vas naćerala u podne da stojite na trg i da mi pričate kako užiiiivate i kako vam je lijepo![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks