Ljudi polako te nocas...
U zivot nisam vozio na klizaviju podlogu...Izgleda sve ulje i prasina izbija iz asfalta, kao po ledu se vozi...
Naprijed nove uniroyal rainsport 3, pozadi zimske, udjoh 40 na sat u kruzni kod atlasa, poprijeci me, bukvalno sam dva citava kruga odvozio poprecke samo dodavajuci i oduzimajuci gas(prednja vuca)
Izlazim iz kruznog, put delte, bmw zavrsio na ostrvo zadnjim krajem, tocak okinut...nije preletio iz suprotne strane nego jednostavno prvo zadnjim krajem uletio u ostrvo
Nikome nista srecom





Reply With Quote
Bookmarks