
Originally Posted by
Jakuza
Zahladjenje i kisa od nedelje, vakat je, ovo je nenormalno vrijeme. Bolja je i ona ledara od ovih vrucincina.
Do kad ima fore da se uiva u ovoj blagodeti, i kakvi su izgledi za neki snijegić?
>>tapatalking
The more things change, the more they stay the same.
Bookmarks