Quote Originally Posted by fotograf View Post
Kakva je situacija Pg-Ct-Bd, ima li zastoja?
Ne znam da li ima zastoja (cisto sumnajm da rade nesto po ovom kijametu, za praznike nisu radili semafor je samo radio) ali je magla gusta, jaka bura i kisa. Na brajice je snijeg jutros bio, a sad je vjerovatno i veci. Ne preporucujem ako se ne mora jer su uslovi bas losi a moguca je i poledica onuda uz/niz brajice...