Hvala puno Ovo je trebalo davno da se trguje nego nam je ponuda na autodileru nikakva, i gora od nikakve, pa odlučih sebe nov da častim.
Akrapovič će sačekat do kraja ljeta jer ću bit bez kinte nakon kupovine opreme
Neka je sa srecom!
Koliko kosta ovaj zmaj? Meni drug danas uvali njegov mt-03 i veli hoce mt-07 sebi da uzme.
I sto si okinuo glavu?
Originally Posted by Biznismen Podgorica
Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:
Bookmarks