kada čekiram karte preko neta na wizzair da li treba da unesem i lične podatke tipa br pasoša ili šta več pošto mi to nije tražilo niti je bilo opcije a dobio sam boarding kartu msm sve sam završio ali sad nznm da li je to neophodno da se ubaci. Ja sam gledao ali nisam naišao na tu opciju