Na kraju, svako će naučiti dje je griješio a dje upravu bio, ne sumnjam u to. Fascinantno - najblaže rečeno. Ultimativna argumentacija. Nekrofilija , sadizam i još ponešto pride...sjajno! Originally Posted by NHM Crna Gora je raj na zemlji samo za određenu grupu ljudi, a njima je potpuno nebitno jesu li hrišćani ili nehrišćani. Bitno je da se dobro naplate. Nehrišćani? - sjajan termin. Koliko bi se moglo a konto njega još reći Sjajno!
Last edited by gaul; 25-02-16 at 19:41.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks