
Originally Posted by
Mabus
Prema teoriji ravne Zemlje mjesec posjeduje svoju hladnu svjetlost. U sredini jeste jača svjetlost Sunca. Na onom prvom snimku vidi se odraz Sunca na oblacima.
E sada zašto bi neko sve ovo lažirao?
Tzv. Luciferu ili Iblisu je cilj da što više ljudi uvede u pakao. U Kur'anu i Bibliji Zemlja je ravna. I sad, zamisli koliko je ljudi izašlo iz vjere samo zbog toga jer Bog ne zna kakvog je oblika Zemlja.
Svemogući bog ne zna kojeg je oblika Zemlja?
A Rafailo veli heroin loš i nikakav. E nije nego je vrhunski!
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Bookmarks