Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
To je tamo nedje virtuelno, mora se ista prebacit do u CG
Ali svakako, od trenutniaj 0.84 mislim da je drzavano skoro 0.5
Ako se ovaj Zakon o akcizama koji ja imam nije mijenjao u međuvremenu, akciza je fiksna, nezavisno od te cijene na Plattsu, za benzin je 45.9 centi po litru, a za dizel 37 centi po litru. To je član 52. Tu je još i PDV, i ne znam ima li još kakvih dažbina, ali očigledno skoro polovina cijene ide državi, pa vi vidite.