malo gore,malo dolje,
uvjek mjesta za to ima,
kad poskupi corba nasa,
ne svidja se ni to svima.
vozite se jos i danas,
do ponoci dosta ima,
dizel opet gore ide,
dajte corbu narodima.![]()
malo gore,malo dolje,
uvjek mjesta za to ima,
kad poskupi corba nasa,
ne svidja se ni to svima.
vozite se jos i danas,
do ponoci dosta ima,
dizel opet gore ide,
dajte corbu narodima.![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks