Quote Originally Posted by Bugi View Post
A ne protiče se tako... Ako se ne čuje vrooommmm dok pretičeš ne računa se...

Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
Kad vozim benzinca, spuštim ga u treću, ponekad u drugu, drugom od 60-100 napuni fino, čuje se vrooom, onda mu čuješ okidač ta-ta-ta, i kad prešalta u treću posle okidača trzne mi vrat, oće da ga slomije..
Posle 3-4 takva preticanja pogledam kazaljku od goriva, primijetim kako se spušta..svako preticanje 50centi hahahah

A dizela prešaltam posle preticanja u petu, čisto ono malo motor da odmori..


Sent from my iPhone using Tapatalk