Kad vozim benzinca, spuštim ga u treću, ponekad u drugu, drugom od 60-100 napuni fino, čuje se vrooom, onda mu čuješ okidač ta-ta-ta, i kad prešalta u treću posle okidača trzne mi vrat, oće da ga slomije..
Posle 3-4 takva preticanja pogledam kazaljku od goriva, primijetim kako se spušta..svako preticanje 50centi hahahah
A dizela prešaltam posle preticanja u petu, čisto ono malo motor da odmori..
Sent from my iPhone using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks