Sprdate li se to da je plin 71 cent?!
Fabia, ne moze da pije pasat 1.8 sa sporom voznjom 13 to sam samo tebe cuo, doduse najvise cijenim tvoje misljenje..
Mislim da se vrti tu oko 10-11 u lokalu.
I ako me neki uporno uvjeravaju da ne moze preko 9-10 da trosi nikako.
Otkad je benzin pojeftinio imam osecaj da ne trosi preko 9 litara u lokal.

Bookmarks