A jbg, ne zavisi samo od Budućnosti oće li dobit 30 ili 13 razlike, nije normalno ni to da Aris za 15-16 min postigne 17p , nisu ovi naši GSW da se samo oni pitaju kako će se završit'. Razbili su ih,onda olabavili pa opet vratili i prebacili razliku što niko nije očekivao da će uradit' . A onda dođeš ovđe i vidiš kuknjavu na kvadrat, ko nije znao rezultat 'ladno bi pomislio da su izgubili...

Naš problem ostaje isti - kući dobiju odlični Banvit,super jaki Uniks i razvale Aris.. a u gostima gube od najgoreg Partizana u zadnjih 15 god i ''uvijek neugodne'' Steaue. Previše smo domaćica,nama su gostovanja skoro turistički izleti.