Quote Originally Posted by Majx View Post
Evo sa jucerasnjeg "uvidjaja",srecom niko nije porvedjen,inace je proletio kroz trotoar gdje se uvjek neka djeca igraju...



Sent from my iPhone using Tapatalk
city kvart?