najjaca je poruka na prepaidu kad istekne mjesec dana od dopune pa kad pokusate nekoga da zovete: "OVAJ Vas racun nije aktivan"
da mi neko oce objasniti ovu recenicu![]()
najjaca je poruka na prepaidu kad istekne mjesec dana od dopune pa kad pokusate nekoga da zovete: "OVAJ Vas racun nije aktivan"
da mi neko oce objasniti ovu recenicu![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks