Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
Ako se ko sjeca ISDN-a, i kad stavis protok na 256kb/s tada su sati isli duplo brze. Od mene je kukalo NK pozoriste, opstina i ekonomska skola
128 su bila 2 kanala Cuveni raspali Santis modem a $ecam se trip mi je bilo upalit 2 kanala, jaci mi je tad bio o$ecaj za dl u odnosu na 64 ili na 56k modem, no sad kad sam s adsl-a presa na optiku
Quote Originally Posted by bojankov View Post
Jos upadanje u racunare...presmijesno, preskeniras mrezu racunara koliko oces na izvolite...kasnije je tek antivirus poceo da radi :-)
Essential NetTools
Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk