Ima, jer niko ne garantuje da će ona i dalje živiti u CG.
Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2
Ima, jer niko ne garantuje da će ona i dalje živiti u CG.
Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks