Jes kako ne, 7 litara auto od 300 konja, daj ga nekome ko će ga normalno voziti trošiće mu 15. Meni bi 20, razdrkao bi ga odma.
Jes kako ne, 7 litara auto od 300 konja, daj ga nekome ko će ga normalno voziti trošiće mu 15. Meni bi 20, razdrkao bi ga odma.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks